Küçük Salon’da çocuklar ile drama atölyeleri

 

Maskeler kuklalar ve objeler ile gerçekleşecek drama ve doğaçlama çalışmaları, çocukların sosyal algılarını ve farkındalıklarını geliştirmeyi sağlarken; doğaçlama çalışmalarının içerisinde gerçekleşecek ritm atölyeleri, çocukların dışavurumlarını güçlendirip özgüvenlerinin gelişimine yardımcı oluyor.
 
 
Atölye çalışmaları 4-11 yaş arasında yaş gruplarına göre sınıflandırılıyor. Eğitim sezonu boyunca süren çalışmalar sonucunda atölyeler, açık ders biçimindeki bir gösteri ile sonlandırılıyor.
 
Eğitimler, öğrenimini Çek Cumhuriyetinin Prag şehrinde tamamlamış uluslararası projelerde yer alarak farklı dallarda bir çok ödül kazanan Emre Tandoğan ve öğrenimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde tamamlamış olan Elif Arman tarafından yönetiliyor. (Detaylı özgeçmişler için kurucular bölümüne bakabilirsiniz)
 
 
Kukla ve Obje yapım atölyeleri

Çocuklar birbirinden farklı tekniklerde, değişik malzemeler ile kukla ve obje yapımı gerçekleştiriyor. Ayrıca açılan anne-baba-çocuk gruplarımız sayesinde ebeveynler de çocuklarıyla çalışmalarımıza katılarak, çocukları ile birlikte kaliteli ve yaratıcı zaman geçirmenin tadına varıyorlar.
 
Detaylı Bilgi için
 
Küçük Salon
Caferağa Mh. Soner Sk. No 15/B Bahariye Kadıköy
kucuksalonoyunculari@gmail.com
0 216 336 50 02
0 533 328 98 95
 
 

 

 

 
 

Emre Tandoğan

 

Elif Arman

  
                                                                                                                            
 

 

Biletix

Online bilet satın almak için tıklayın.

Galeri

Video ve fotoğraf galerisini görmek içi tıklayın.

İletişim Bilgileri

Tel: 0 216 336 50 02
info@kucuksalon.com